„Re Fund I“ tiesiogiai bei per dukterines įmones investuoja tik į vidutinės ir aukštesnės rizikos nekilnojamojo turto objektus Baltijos šalyse – lyderiaujančių automatinių tunelinių plovyklų nekilnojamąjį turtą.

Šiuo metu „Re Fund I“ valdo 9 automobilių plovyklas, pasirašytos sutartys dėl dar 6 įvairiuose plėtros etapuose esančių plovyklų Lietuvoje ir Latvijoje įsigijimo iki 2025 m. pabaigos.

Investuojantysis į fondą gauna geografiškai gerai diversifikuotą plovyklų portfelį, kurio operatorius yra automobilių plovimo lyderis Baltijos šalyse ir vienas moderniausių bei sparčiausiai augančių tunelinių automobilių plovyklų tinklų Europoje, teigia fondo valdytojas Laurynas Byla.

„Atidžiai renkamės NT, kuris nekoreliuoja su kitomis turto klasėmis ir kurio pelningumas didesnis nei kitų komercinių objektų, o siekdami stabilumo įsigyjame jau tik išvystytą NT. Objektų nuomos sutartys – nenutraukiamos ir siekia 30–50 metų, o nuomos pajamos yra kasmet indeksuojamos. Fondo tikslas yra iki veiklos pabaigos pardavimui sukaupti 20–25 tokio tipo objektų portfelį Baltijos šalyse, kuris bus patrauklus plačiam ratui užsienio investuotojų. Jo vertė viršys 100 mln. Eur“, – sako L. Byla.